,

ایده هایی برای دکوراسیون اداری سال ۱۳۹۷

ایده هایی برای دکوراسیون اداری سال 1397

با گذشت زمان، آمدن سال جدید و نوشدن طبیعت، دفتر کاری خود را متحول کنید. شرکت‌های بزرگ دنیا همواره برای بهبود عملکرد سازمانی خود دست به اقداماتی جالب می‌زنند. یکی از این اقدامات تغییر دکوراسیون اداری و فضای کاری شرکت و سازمان است.

آنها با استفاده از آخرین روش‌ها و دانش‌های این صنعت، سعی در بالا بردن راندمان کاری خود دارند. در تاو دکور نیز ما بر آن شدیم تا آخرین دستاوردهای صنعت دکوراسیون اداری را جهت بهبود و ارتقای سطح کیفی فضاهای اداری به کار ببریم. در ادامه بخشی از جدید ترین سبک‌های دکوراسیون‌های اداری را برای سال ۱۳۹۷ می‌آوریم.

 

اهمیت به سلامتی و محیط کار سالم

بخشی از سرمایه‌های اصلی هر سازمانی، کارمندان مستعدی است که توانسته به استخدام درآورد. سازمان‌های زیادی همواره به دنبال استخدام بهترین استعدادها هستند تا یک گام از رقیبان در بازار جلوتر باشند. چرا که نوآوری را کارمندان به ارمغان می‌آورند. یکی از راه‌هایی که غول‌های بزرگ اقتصادی دنیا برای جذب استعدادها به کار می‌برند ایجاد فضاهای مدرن کاری با امکانات رفاهی بالاست. محیط های کاری سالم می‌تواند به عنوان یک عامل مقرون به صرفه برای سازمان در جذب این استعدادها باشد. برای ایجاد این چنین محیطی باید به تمامی المان‌های موجود در فضای کاری توجه شود. استفاده از ایده‌هایی نظیر میزهای نشیمن، استراحت، برنامه‌های ورزشی و سلامتی، افزایش حرکات جسمانی و فضای سبز می‌تواند محیط کاری را سالم‌تر نماید.

محیط کار سالم

انعطاف سازمانی بیشتر با فضای اداری انعطاف پذیر

در حال حاضر شرکت های زیادی در حال تغییر دکوراسیون اداری خود به سبک انعطاب پذیر هستند. در سبک انعطاف پذیر، همواره گذینه‌های زیادی برای انتخاب کردن وجود دارد. صندلی‌ها و میزهای مختلفی وجود دارد که کارمندان و مشتریان باتوجه به شرایط و زمان می‌توانند در انتخاب هر کدام انعطاف داشته باشند. در سال جدید ما با فضاهای انعطاف پذیر بیشتری مواجه خواهیم بود. در کنار تکامل سازمان‌ها، پارتیشن‌های اداری سازمان نیز برای متصل کردن هر چه بیشتر افراد در تمامی سطوح تغییر می‌یابند.

در سازمانی با دکوراسیون منعطف، ارتباط افراد با هم سریع‌تر می‌شود. با وجود رشد روز افزون و سریع تکنولوژی و دانش دیگر رقیبان لازم است تا برقراری ارتباط و اشتراک گذاری ایده خارج از روال سنتی انجام گیرد. لازم است تا فرهنگ سازمانی تغییر کند و مفهوم مالکیت فضا در بین مدیران و کارکنان کمی نادیده گرفته شود. با نادیده گرفتن این مفهوم و استفاده از فضای انعطاف پذیر شما شاهد انعطاف بیشتری در سازمان خود خواهید بود.

انعطاف سازمانی بیشتر با فضای اداری انعطاف پذیر

فرهنگ سازمانی برآمده از فضای کاری

در مقاله فواید کار در فضای اداری خلاق درباره اهمیت دید اولیه از سازمان شما نوشته شده است. سازمان های بزرگ جهانی نسبت به این امر بسیار واکنش نشان داده و هر کدام به سبکی آن را پیاده کرده است. آن‌ها معتقدند که به محض ورود به محیط کار باید از پارتیشن و دکوراسیون اداری آن محیط مفاهیم زیادی را دریافت کرد. مفاهیمی نظیر هدف، چشم انداز و ماموریت اصلی سازمان باید از این فضاها دریافت شوند.

فرهنگ سازمانی برآمده از فضای کاری

پارتیشن و دکوراسیون اداری شما در سال جدید

شرکت‌های بزرگ اقتصادی به تغییر فضای کاری خود نه عنوان یک هزینه بلکه به عنوان یک راه جدید برای ارتقای سازمان نگاه می‌کنند. اگر شما نیز می‌خواهید آینده نگر باشید و مدیریت حرفه‌ای خود را با فضای کاری حرفه‌ای ادغام کنید، همین حالا دست به کار شوید. کارشناسان ما در تاو دکور می‌توانند سبک‌های جدید فضای کاری را برای شما پیاده سازی کنند. سبک‌های محیط سالم، انعطاف پذیر، منعکس کننده فرهنگ سازمانی و… از بهترین دستاوردهای تاو دکور در صنعت دکوراسیون اداری ایران می‌باشد.

“طعم واقعی مدیریت حرفه‌ای در فضای کاری حرفه‌ای را با تاو دکور بچشید.”

ایده هایی برای دکوراسیون اداری سال ۱۳۹۷
۵ (۱۰۰%) از ۱ رای

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *